Jdi na obsah Jdi na menu

Jamný u Písku 24.-25.07.2010

30. 7. 2010

V sobotu 24. července pořádalo sdružení MSC v Jamném u Písku III. klubový závod. A my nemohli chybět :-) Počasí se na nás od rána škaredilo a chvílema se zdálo, že pršet bude celý den... My se ale jen tak něčeho neleknem, a tak jsme se na přejímce ve stodole sešli v hojném počtu.

Zvláštní dík patří Lence s Davidem, kteří pro závod připravili skvělé domácí zázemí, dali všanc svoji zahradu a ještě se starali o děti, psy a občerstvení pro nás všechny - teda hlavně pro páníky. Čerstvý chleba s domácím sádlem se stal hitem dne. Ochutnat dostali i někteří hafani (já to dobře viděla), ale na mě prý se nedostalo...

Obrazek

Závod probíhal ve svižném tempu na louce pod zahradou. Konkurence byla velmi silná, protože déšť odradil některé slabší povahy a na startu se sešli samí skalní, ke všemu odhodlaní závodníci.

Obrazek

Já jsem si poprvé vyzkoušela, jaké je to běhat s ridgebacky. A šlo mi to docela dobře. V prvním kole jsem běžela s fenkou Angie a ve druhém na mě vyšel ostřílený závodník Pepee. Získala jsem 192 bodů a 3. místo. O lepší výsledek jsem se připravila hned v prvním kole, protože jsem mrška vyčůraná a pořádně jsem si nadběhla :-) Následovalo nezbytné focení a odjezd domů do tepla.

Obrazek

V neděli ráno mi panička splácla čumáček, nakroutila ocásek a jeli jsme do Jamného znovu - na Speciální závod pro francouzské buldočky - samozřejmě pouze tréninkově :-) Moje maskování však bylo téměř dokonalé a určitě bych se mezi nima na dráze ztratila. Vzhledem k jejich krátkým nožkám se oproti sobotě zkrátila i dráha, a tak jsem si dala dvě sóla a jeden párový běh s RR Pepíčkem. Užila jsem si to moc!!!

 

Náhledy fotografií ze složky Jamný u Písku 24.07.2010