Jdi na obsah Jdi na menu

Lovec roku 26.06.2010

28. 6. 2010

V sobotu se v Pohořelicích u Brna konal klubový závod LOVEC ROKU - coursingový speciál pro křížence a psy bez PP. Celé si to vymyslela moje panička (nevím, co ji to napadlo), a tak se do přípravy zapojila naše smečka, kolegové i kamarádi.

Snažili jsme se moc, ale i tak byly chvilky, kdy nám tuhla krev v žilách - když se nám na poště ztratily medaile, když si to jeden ze sponzorů rozmyslel, když se týden před akcí závod přesunul na jiné místo, když "vybouchla" motorka na natahování, když se na poslední chvíli měnil se rozpis běhů... Byly to nervy, ale stálo to za to!

Konečně nadešel den "D" -  v Pohořelicích nás přivítalo raní sluníčko, Jana a Jitka s Vaškem. Začala přejímka. Závodu se zúčastnilo celkem 53 hafanů, z toho 22 kříženců a psů bez PP (což je asi rekord). Počasí se vydařilo, zdravotní i technické problémy se nám naštěstí vyhýbaly, ceny byly krásné, členové místního TJ TARAN Pohořelice připravili skvělé občerstvení, a tak byli všichni spokojeni.

Panička měla plné ruce práce v "kanceláři závodu," takže jsem si chvílema připadala jako oukropeček odstrkovanej. Naštěstí tam s náma byl i páník, kterej se o mě celou dobu staral a bral mě na vycházky po okolí. Obě kola závodu jsem běžela s Ájou. Pokaždé jsem byla o chloupek rychlejší a v cíli druhého kola se mi dokonce podařil pěkný kotrmelec. Získala jsem 180 bodů a první místo v kategorii velká fena bez PP (ze 7 přihlášených). Hurá!!!

Obrazek

Děkujeme všem, kdo nám s přípravou závodu pomáhali: sponzorům, Jitce a Vaškovi za dopravu cen a pomoc na přejímce, tetě Eve a Shebulovcům za dlouhodobou psychickou podporu, Olině Ájové a Evě Kellynkové za perfektní servis v sedlišti, Petrovi a panu Felixovi za pomoc na trati, Lídě a Zdeňce za krásnou fotodokumentaci a hlavně Janě za skvělou obsluhu navijáku! Ještě jednou díky!!!

 

Náhledy fotografií ze složky Lovec roku 26.06.2010