Jdi na obsah Jdi na menu

Nejen Ohaří Speciál 03.07.2010

12. 7. 2010

Neuběhl ani týden a už tady byl další závod - NEJEN OHAŘÍ SPECIÁL, který v Radslavicích u Přerova pořádalo sdružení MSC. Na přípravě závodu se podílela i Jana s Aimee a Rosie - a to jsme si přece nemohli nechat ujít :-)

Do Radslavic nás dovezl koráb silnic tety Kellynkové a v 10:00 (přesně podle plánu) se začalo běhat. Já jsem přišla na řadu skoro až nakonec a obě kola jsme běžela s ohařem Montym. Jeho panička nás ujistila, že je to gentleman a nebude si na mě nic dovolovat...

První kolo nám vyšlo náramně. Akorát v polovině druhého kola do mě Monty trošinku drcnul, a protože váží asi o deset kilo víc než já, udělala jsem pěknou řádku kotrmelců... Sotva jsem se vyhrabala zpátky na nohy, zahlédla jsem střapec a mazala za ním, co mi síly stačily. Přece mu ho nenechám! No, nakonec jsem to stihla a vyfoukla Montymu střapatce těsně před nosem :-)))

Paní rozhodčí se to asi taky líbilo, protože jsem získala celých 196 bodů a 1. místo v kategorii kříženců loveckých plemen. Hurá!!! Dostala jsem fešáckou kokardu, granulky a spoustu dalších dárků, většinou jedlých a velmi chutných... 

Obrazek

Na závěr musím poděkovat všem, kdo pro nás tuhle báječnou letní akci připravili - Báře a celému týmu MCS za perfektní organizaci, Janě s Aimee a Rosie, Jitce a Evě Kellynkové na přejímce a v neposlední řadě manželům Složilovým, kteří - jako vždy -  zajistili skvělé občerstvení!

 

Náhledy fotografií ze složky Nejen Ohaří Speciál 03.07.2010