Jdi na obsah Jdi na menu

Tréninkový víkend 19.-20.06.2010

22. 6. 2010

Páníci se rozhodli, že o víkendu vyzkouší, jestli už je drápek zahojený a jestli jsem mezitím na střapeček nezanevřela :-)

V sobotu jsme jeli s paničkou na trénink do Pohořelic u Brna. Po dlouhé době jsme tu potkali tetičku Zdeničku s Easynkou a další kamarády. Bohužel technika stávkovala :-( Nakonec se ale Martině od Berryho podařilo sehnat náhradní naviják, a tak jsem si svá dvě kolečka v pohodě odběhla :-)))

Obrazek

V neděli ráno jsme s páníkama frčeli do Boskovic na návštěvu za Kettynkou a spol. Její smečka se rozrostla o nového dvounožce, tak jsme to museli zkontrolovat :-) Společně jsme se šli podívat do westernového městečka a po dobrém obídku pokračovali dál.

Odpoledne jsme se zúčastnili coursingového tréninku na letišti v České Třebové, který pořádala paní Malátková. Bylo to SUPER! Na dráze se sešlo jen sedm hafanů, takže to šlo opravdu rychle. Běžela jsme dvakrát v páru se salukou Junah a jednou sólo. Na závěr jsem pro pobavení přihlížejících přidala jedno pěkné saltíčko :-))) Z dráhy se mi jako vždy vůbec nechtělo - od střapečku mě museli doslova odvléci...

Pasivní odpor aneb Panička to se mnou má fakt těžký...

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Pohořelice 19.06.2010